Bio

Hudbě se věnuji od roku 2007, kdy jsem začal hrát na baskytaru jako samouk. Časem jsem se začal učit také na kytaru a bicí, ale mým primárním nástrojem byla baskytara. S ohledem na přesun do České Republiky (a následně do Anglie a USA) jsem neměl stálou kapelu, a tak vznikl v roce 2012 můj sólový projekt Emit Remmus, ze kterého jsem si udělal takový experimentální koutek. 

Po návratu ze zámoří (2016) jsem se začal věnovat muzice intenzivněji a v roce 2019 jsem nastoupil jako baskytarista do kapely OPERA; následující rok jsme vydali naši debutovou desku. Téhož roku jsem dostal nabídku hrát v kapele David PET jako kytarista, ve které jsem působil do roku 2023. V roce jsem 2022 založil náhravací studio Emit Remmus.

Za zmínku stojí také spolupráce s dalšími hudebníky/producenty jako jsou Boris CarloffOndřej ŽatkuliakJirka Křivka - Zikkurat, Patrik Bulak - Intueri, s kterým spolupracuji na home studio tvorbě, a mnozí další.

Hraju na baskytary firmy ModulusSivčák, odkud mám vyrobenou vlastní custom verzi. Pokud jde o kytary, hraju na nástroje značky Sivčák Fender

Ján Firek - muzikant a producent - všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky